بهترین بازی های اندروید | ۱۰۸ بازی برتر اندرویدی که باید نصب کنید

در این مقاله از در جمعناتمام دوران گفته‌ایم، بازی هایی که حتما باید تجربه کنید و حداقل باید چند موقعیت آن را روی گوشی خود نصب داشته باشید.

با پیشرفت روز افزون بازی های موبایل، نموده رشد افسارگسیخته‌ی صنعت بازی های موبایل در جهان و ایران هستیم. همین موضوع علت شده است تا روزانه شاهد انتشار بازی های مختلف اندروید روی پلی استور باشیم. افزایش تعداد بازی‌ها باعث شده است تا انتخاب یک بازی اندروید خوب کمی دشخوار شود، به همین راهبر در این مقاله که به‌صورت ماهیانه به‌روز می‌شود، از بازی های اندروید گفته‌ایم، بازی هایی که هریک در مقر خود بدون شک ارزش تجربه کردن را دارند. فهرست پیشرو شامل بازی های متنوع در سبک‌های متعدد از جمله فکری، اکشن، ورزشی، معمایی یا استراتژیک است.

با زومجی همراه باشید تا در ادامه نگاهی به  بیندازیم. بازی هایی که حتما باید روی موبایل خود تجربه کنید.

تجربه بازی فکری طرح شبهای مافیا مدل JKR 01

بازی فکری نارو | راهنمای خرید بازی فکری بازی فکری -- با کیفیت ترین

توجه نمایید که ممکن است شما هم با این ‌موضوع درگیر شده باشید که برخی از کودکان به ‌هیچ ‌عنوان علاقمند نمیباشند که مباحث درسی خودشان را یاد بگیرند. توجه نمایید که این نوع کودکان ممکن است که اوضاع سختی را به‌جهت پدر و مادر ها خودشان ایجاد کرده باشند اما پدر و مادر می‌توانند با بازی فکری فرایند آموزش را برای این نوع کودکان آسان‌ تر کنند و به کودکان خودشان بیاموزند تا موسم بازی انجام‌دادن مفاهیم درسی مورد نظر خودشان را یاد بگیرند. امروزه از این منوال در بسیاری از سیستم‌ های برتر آموزشی دنیا استفاده می‌شود و تا حد هنگفت مازاد موفق نیز بودند. توجه نمایید که همه کودکان به بازی کردن نیاز دارند، چه بهتر که در لحظه بازی کردن شما سعی کنید که مفاهیم متناسب با سن کودکان را به آن ‌ها بیاموزید. توجه نمایید کاربرد از این روش برای آموزش به کودکان نه ‌تنها فضا را برای آن ‌ها دل‌انگیزتر می‌کند ایضاً باعث می‌شود مطالب درسی راحت ‌تر وارد ذهن کودکان شوند و برای مدت بیشتری در ذهن آن‌ ها باقی بمانند. چنین این موارد باعث می‌شوند که کودکان هنگام یادآوری مطالب مورد وسن خودشان دچار مشکل نشوند پس بهتر است والدین برای بهتر کردن اسباب فراگیری به کودکان خودشان به بازی فکری روی بیاورند تا بتوانند با استفاده از این بازی ‌های فکری مطلوب و متناسب سن کودکان مطالب آموزشی را به آن ‌ها بیاموزد. شما می‌توانید با استعمال از بازی ‌های فکری مفاهیمی مانند رنگ ‌ها، شمارش، اشکال هندسی، و استادی ‌های اساسی را به کودکان خودتان بیاموزید و به آن ‌ها کمک کنید تا این مطالب را راحت‌تر یاد بگیرند و برای همیشه آن ‌ها را در ذهن خودشان ثبت کنند

بازی فکری ارباب حلقه ها | ارزانترین ۷ فروشگاه بازی فکری که بهتر است با آن‌ها دوست شوید -

بازی‌های انتزاعی گروهی از بردگیم‌ها هستند که توانایی درونی و استدلالی شما را به چالش می‌کشند و کوشش دارند تا با درگیرکردن فکرتان در یک جریان ساده اما عمیق، خلاقیت و نبوغ افراد را مشغول کنند. رایاد انواع گیم‌های تجریدی و استنباطی را برای طرفداران آن‌ها ارائه می‌کند تا مرتبه دیگر برتری خود را به‌عنوان یک مرجع بازی‌های فکری به اثبات برساند. ابلون و راز غروب آفتاب.

رایاد برای جمع‌های چندنفره نیز پیشنهادهای ویژه‌ای دارد! درواقع، بازی‌های دورهمی بهترین انتخاب برای سرگرم صیرورت جمع‌های ۲ تا ۸ نفره است. کافی است دور هم فرقه شوید، کارت‌هایتان را بردارید، مبالغه و بلوف بگویید، چانه بزنید و جمع را به انحراف از واقعیت بکشانید و شادترین و مفرح‌ترین اوقات را برای خود و اطرافیانتان بسازید.

نکته بسیار مهم: شاید هرکدام از این بازی‌های مهیج را اضافه بر رایاد در فروشگاه‌هایی چون ترب، دیجی‌کالا و غیره بیابید اما شناخت دقیق خصوصیات آن‌ها و مهارت‌هایی که قرار است در جریان بازی کسب کنید، از کفالت یک فروشگاه بازی فکری با خدمات و محصولات تخصصی برای گروه‌های سنی مغایر چون رایاد برمی‌آید. 

پربیننده ترین مطالب