حواله یوان به چروک و مزایای آن

یوان به اخمه ازطرف درخواست کنندگان، با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران به راحتی امکان‌پذیر است و در این بین، موسسات و شرکت‌های معتبر در راستای ارائه‌ی خدمات ارزی، جابجایی وجه و مبادلات مالی جهت رفاه حال متقاضیان فعالیت می‌کنند.

• یوان، محدودیتی در میزان هستی ندارد. • یوان به صورت آنلاین و بدون کارمزد انجام میشود و تبدیل یوان به ریال نسبت به سایر ارزها کارمزد کمتری دارد. • در چین یوان از دلار یا یورو بسیار با فایده تر است . • افرادی که در کشور چین شرکت ثبت کردند، میتواند به راحتی  به یوان به چین توسط حساب شرکتی خود رفتار نمایند. • صفر گونه مشکلی مانند تحریم یا بلوکه شدن پول در یوان به چروک پیش نمی آید. • به دلیل تبادلات رسمی بین این دو کشور، کردن یوان به چین معتنابه فوری و آسان است.

پدرومادردختر40 ساله چینی‌بادادن5میلیون یوان‌حدود3میلیاردتومان‌و‌یک ماشین‌ ...

یوان چین | ارزانترین مهمترین نکاتی که درباب ارسال یوان به چین باید بدانید -

با توجه به قدغن آمریکا درانجام یوان توانایی فریز حساب‌های بانکی بود ندارد. ارسال یوان به چین به تمامی حساب های شخصی و شرکتی امکان پذیر خواهد بود البته لازم به یاد است که تاجران ایرانی بیشتر یوان را با حساب شخصی خود انجام می دهند.

با توجه به تغییرات نابیوسیده و اکید ارز به ویژه ارزش یوان، انجام یوان به صورت روزانه و تا غایت فرصت کارمند نیز روز امکان پذیر خواهد بود. از این رو جهت کاهش میزان ریسک در تغییر نرخ یوان به چین توصیه می‌گردد تا بازرگانان و تاجران اقدام به انجام یوان و بازدادن هزینه و بهای آن به صورت روزانه و در روشن ساعت ۱۰ صبح تا ۱ عصر نمایند.در بهترین حالت ممکن، کارمزدی که جهت انجام با دلار در صرافی ایران محاسبه می‌شود بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار خواهد بود که این مبلغ کارمزد نسبت به خرجی ارسال یوان به چین و پول آن بسیار وافر است. نرخ یوان به چین قرابت به میزان وجه ارسالی بسیار متفاوت است، به این شکل که با افزایش رقم وجه، میزان کارمزد کمتر خواهد شد.

خریدار یوان | بهترین مشکلات پرداخت به چین و جلوگیری از مسدود شدن حساب چین -

در بعضی مواقع به دلیل عدم رعایت سقف تراکنش در چین، شمارش اشخاص مسدود و یا فریز می‌شود. بسیاری از فروشندگان چینی به‌قصد عدم تمایل به پرداخت مالیات از حساب شخصی برای یوان استفاده می‌کنند. این کار با توجه به قوانین کشور چین در سقف تراکنش روزانه برای افراد می‌تواند بسته گردیدن حساب قصد را در پی داشته باشد. شما با استفاده از حساب شرکتی برای معامله کالا می‌توانید از بلاک صیرورت پول جلوگیری کرده و امکان ردگیری و دادخواست در وجه تخلف فروشنده را برای خود فراهم کنید.

ارسال یورو و دلار به مراتب ریسک پایین‌تری بابت بلاک گردیدن پول دارد. اما توجه داشته باشید که هر شامل کارمزد 100 تا 200 دلاری می‌شود. داشتن اینوویس رسمی برای خریداری کالا از چین جزء روش‌های محبوب نمی‌باشد. بسیاری از کمپانی‌های قوی و بزرگ به دلیل کمک‌ها و حمایت‌های دولت برای صادرات کالا این نوع ‌ها را دریافت می‌کنند. تحویل پول یا کش، علی پی و یا وی‌چت پی از دیگر روش‌های مگر مرسوم پرداخت هزینه خرید کالا می‌باشند.

حواله یوان امروز – مشاوره
پربیننده ترین مطالب