پاسخ کامل مرحله‌ها بازی آمیرزا با لینک دانلود[+آپدیت جدید]

یک ملعبه جذاب و سرگرم کنشگر در سبک بازی کلمات و دانستنی ها است که می تواند ساعت ها شما را مشغول کند. در این نوشته از سایت جواب کامل مراحل ملعبه آمیرزا با لینک را در اختیار شما موکب گرامی قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید.

بازی آمیرزا به گونه ای طراحی شده است که کاربران باید با کنار هم قراردادن حروف مختلف به یک لفظ چند حرفی معنادار برسند. نکته قابل توجه در این بخش از بازی این است که اگر کلمه حدس زده شده از حاشیه شما مفهوم درستی داشته باشد اما جزء کلمات مورد تایید بازی نباشد، امتیاز واژه مورد عنایت به شما تعلق می گیرد اما امکان رفتن به مرحله بعدی بازی بود ندارد.

لازم به ذکر است که کلمات مورد نظر این ملعبه از دسته های جوراجور انتخاب شده و به لحاظ معنایی با یکدیگر ارتباط ندارند و شامل کلمه های سه تا شش حرفی می باشد. مشخصا حدس عبارات سه حرفی بسیار آسان تر از کلمات شش حرفی است.

سه حرفی ( فیلم سینمایی سه حرفی ) کامل و قانونی

فیلم سه حرفی ها جادوی سیاه | جواب ملعبه سماور جمعناتمام منزلها |‌حل ملعبه سماور مرتبه ۱ تا آخر (آپدیت 1401) -- فوق العاده

حل ملعبه سماور بار ۳۵۱ : هدیه ← بادکنک ← کلاه ← کیک ← مهمان ← شادی ← لبخند ← چای ← سرودگو ← شیرینی حل بازی سماور مرحله ۳۷۵ : دیگ ← شعله ← چربی ← میکسر ← ماهی تابه ← قابلمه ← معلقه ← فر ← ارد

دانلود فیلم سه حرفی فیلم سه حرفی 1 | بهترین جواب متکامل عموماً مرحله‌ها بازی حدس کلمه آمیرزا [آپدیت شد] -

پربیننده ترین مطالب